Glamour contact lenses

Glamour contact lenses
Glamour contact lenses Glamour contact lenses
Výrobca: Maxvue Vision
Kód produktu: Glamour
Dostupnosť: 3 - 7 týždňov
Cena: 16,90€
* Farba:
Množstvo:  
Popis:

Bláznivé kontaktné šošovky poskytujú ohromujúci vizuálny efekt. Sú len pre kozmetické účely. Tieto šošovky sú bez dioptrií

Šošovky sú z mäkkého, oku neškodiaceho materiálu z 45% vody a 55% terpolyméru, ponorený v sterilnom pufrovanom fyziologickom roztoku. Šošovky sú vyrábané podľa ISO Medzinárodné štandardy kontroly kvality a vierohodnosti, a majú bezpečnostný certifikát CE.

Základná krivka: 8,6 mm
Priemer: 14 mm
MIN.TRVANLIVOSŤ: po otvorení: 3 mesiacov
Pri nosení na dennej báze: 3 mesiace

Predávané ako: Pár

Šošovky sú úplne kruhového tvaru s presnými rozmermi uvedenými vyššie. Každý balík obsahuje dvojicu týchto šošoviek v sterilnom uzavretom roztoku a návod na použitie. Vaše oči sú príliš cenné, venujte preto pozornosť inštrukciám k správneu používaniu šošoviek, neváhajte preto kľudne aj vyhľadať odbornú pomoc v prípade, že ste so šošovkami doposiaľ skúsenosti nemali. Všetky šošovky by mali byť uložené vždy v novom náleve a nádobe na to určenej, roztok ani obal nie sú súčasťou objednávky, môžete zakúpiť v lekárniach, drogériach alebo predajniach na to zriadených. Na to tieto šošovky nie je nutný lekársky predpis nakoľko sú bez dioptrií, majú špeciálnu oku neškodiacu potlač, ktorá úplne prekryje vašu farbu očí. Prosím uistite sa, že pred použitím budú vaše šošovky minimálne dve hodiny v roztoku.

POZOR! V PRÍPADE ŽE STE NENAŠLI VAŠU FARBU ALEBO VEĽKOSŤ NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ MAILOM NA shop@mordhaus.sk A MY VÁS BUDEME INFORMOVAŤ O DOSTUPNOSTI!