Contact lenses with dioptres (pair)

Contact lenses with dioptres (pair)
Výrobca: Maxvue Vision
Kód produktu: BE EYELUSH BLUE
Dostupnosť: 3 - 7 týždňov
Cena: 16,90€
* Dioptrie:
Množstvo:  
Popis:

dioptrie: 0 až -8
 

DIAMETER: 14.5mm
 

Základná krivka: 8,6 mm
 

Trvanlivosť po otvorení: 3 mesiace
 

Trvanlivosť pri každodennom nosení: 1 mesiac
 

 

Šošovky sú s dioptriami (s optickým výkonom). Zvoľte dioptriu podľa predpisu, ktorý ste dostali od svojho očného lekára.
Šošovky sú jemné, vyrobené z 45% vody a 55% terpolyméru, ponorené v sterilnom fyziologickom pufrovanom roztoku. Šošovky sú vyrábané podľa normy ISO Medzinárodných štandardov kontroly kvality a vierohodnosti a majú bezpečnostný certifikát CE.
Šošovky sú úplne kruhového tvaru, s priemerom približne 14 mm, základné zakrivenie je 8,6 mm.
Každé balenie obsahuje dvojicu mäkkých sterilných šošoviek v pufrovanom soľnom roztoku a podrobné pokyny pre manipuláciu a údržbu.
Každá šošovka má jasný kruh uprostred, takže vaša zrenica vidí bez problémov.
Vaše oči sú drahé, prečítajte si preto prosím pokyny k noseniu a aplikácii kontaktných šošoviek.
Všetky šošovky by mali byť uložené v nádobe na kontaktné šošovky, naplnené roztokom na kontaktné šošovky. Oboje (nádoba aj roztok), možno zakúpiť v lekárni (drogérii) alebo v optike.
Špeciálna tlač na šošovkách (farba) bude úplne pokrývať vašu prírodnú farbu očí, aj keď sú vaše oči tmavé.
Predpis nie je nutný pokiaľ viete svoje dioptrie.
Kontaktné šošovky poskytujú ohromujúci vizuálny efekt pre subtílnejšie vylepšenie prírodných farieb. Šošovky sú len pre kozmetické účely.
Tieto Big Eyes efekt šošovky, robia vaše oči väčšími a jasnejšími - rovnako ako oči bábiky. Vhodné pre tmavé aj svetlé farby očí. Výnimočné celodenné pohodlie!
Po otvorení prvýkrát (z pôvodného obalu): Uistite sa, že šošovky sú namočené vo viacúčelovom roztoku po dobu minimálne 2 hodín pred nasadením.

POZOR! V PRÍPADE ŽE STE NENAŠLI VAŠU FARBU ALEBO VEĽKOSŤ NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ MAILOM NA shop@mordhaus.sk A MY VÁS BUDEME INFORMOVAŤ O DOSTUPNOSTI!