DRAGONFLY EYELASHES

DRAGONFLY EYELASHES
Výrobca: Fantasmagoria
Kód produktu: F21
Dostupnosť: 3 - 7 týždňov
Cena: 6,90€
* Veľkosť:
Množstvo:  
Popis:

Priložte si umelú riasu k oku, ak je príliš dlhá jednoducho si ju skráťte na okrajoch, pre dosiahnutie lepšieho efektu aplikujte až po kompletnom nalíčení.

Aplikácia: Naneste tenkú vrstvu lepidla pozdĺž riasy a priložte aspoň na 20 sekúnd. Aplikujte tesne na okraji vašich rias.

Odstránenie: Opatrne ich nadvihnite a pomaly strhávajte. Môžete použiť čistiace kozmetické pomôcky. Po odlepení očistite zvyšky lepidla nielen z vašich rias ale aj z umelých a odložte naspäť do krabičky pre ďalšie použitie.

Upozornenie: Dávajte pozor aby nedošlo k priamemu kontaktu oka s lepidlom. Adhézne látky môžu spôsobiť na koži podráždenie. Odporúča sa vykonať predbežné skúšky na koži. Ak sa lepidlo dostane do očí, okamžite dôkladne vypláchnite vodou. Ak podráždenie pretrváva - vyhľadajte lekársku pomoc. Nepoužívajte, ak máte nejakú infekciu očí. Uchovávajte lepidlo mimo dosahu detí.

 

POZOR! V PRÍPADE ŽE STE NENAŠLI VAŠU FARBU ALEBO VEĽKOSŤ NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ MAILOM NA shop@mordhaus.sk A MY VÁS BUDEME INFORMOVAŤ O DOSTUPNOSTI!