Dodacie podmienky

Minimálna hodnota objednávky je 9,99€ bez poštovného a zvyčajne ju zasielame následujúci pracovný deň po obdržaní objednávky prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s. ( platí pre SR a ČR). Pri zasielaní na dobierku sa jedná približne o dva pracovné dni, pokiaľ sa nejedná o tovar, ktorý je len na objednávku. Tento tovar potom dodáme v priebehu 3-7 týždňov. Presnú dobu dodania nájdete pri každom tovare v dodacej lehote. Podrobnejšie podmienky dodania tovaru nájdete v Obchodných podmienkach priamo na našom webe, v poslednom kroku objednávania alebo v prílohe potvrdzujúceho mailu po uskutočnení objednávky.

Poštovné a balné v rámci SR

Poštovné a balné v rámci Slovenskej republiky je bezplatné, pokiaľ hodnota vašej objednávky je viac ako 29,99€ bez rozdielu množstva a hmotnosti aj napriek tomu, že ceny sú závislé od cenníka Slovenskej pošty, a.s. Tovar v hodnote nižšej ako 29,99€ posielame za jednotnú cenu 2,99€. V rámci Bratislavského kraja máte možnosť využiť služby kuriéra za jednotnú cenu 4,99€ bez rozdielu množstva a hmotnosti objednávaného tovaru.

Poštovné a balné v rámci EU

Tovar posielame za jednotnú cenu bez rozdielu množstva a hmotnosti aj napriek tomu, že ceny sú závislé od cenníka Slovenskej pošty, a.s.

Česká republika 9,99€
Maďarsko 9,99€
Rakúsko 9,99€

Zvyšok EU 16,99€